Výživové poradenství a preventivní medicína

Co nabízíme?

Možnost stát se  klientem, který si umí sám vytvořit svůj nízkosacharidový denní jídelníček, který ví jaké pohybové aktivity zvolit a jak se dostat do kondice. S tím vším Vám pomůže MUDr. Jaromíra Pavelcová

Jak pracujeme?

Program, který pro vás vytvoříme je individuální, na základě vyšetření na InBody 230, MaxPulse, měřením krevního tlaku, glykémie, podrobné anamnézy a psychoterapeutického pohovoru .

Jak to u nás probíhá?

Na první návštěvě vás čeká vstupní vyšetření, které se skládá z vyšetření na bioimpedačním přístroji InBody 230, dále vyšetření přístrojem MaxPulse- stanovení stavu cév a míry stresu, vyšetření krevního tlaku a vyplnění podrobné anamnézy (Váš zdravotní stav , stravovací návyky a pohybová aktivita).

Odcházíte s instrukcemi, jak upravit váš současný jídelníček do další konzultace, která probíhá s odstupem 2-4 týdnů. Dále Vám navrhneme optimální pohybový režim a cvičení.

Výsledkem dalších konzultací při kterých se opakuje měření na výše uvedených přístrojích a pohovor s lékařem, je  postupné vyladˇování jídelníčku, doporučení a nastavení živin (bílkoviny, sacharidy a tuky) pro Vaše další sestavování stravovacího režimu, které byste se měli učit zvládnout samostatně a přicházet pak po  několika měsících na konzultace.

Pokud si i tak nebudete jisti, jak správně jídelníček sestavovat a nechce se Vám jet k nám je možná i zpoplatněná konzultace emailem.

„Věřím v prevenci, věřím ve zdravou nízkosacharidovou stravu.
Chci úpravou jídelníčku nemocem předcházet, ne je léčit!“